Oprogramowanie dla weterynarzy VetHotel - 10 powodów, by skorzystać z oprogramowania dla weterynarzy

Jako osoba pracującą w klinice weterynaryjnej, bądź prowadząca własną działalność weterynaryjną, na pewno spotkałeś się już z różnymi propozycjami z kategorii oprogramowanie dla weterynarzy. Te wydawane jeszcze kilka lat temu były drogie i nieporęczne. Wymagały wizyt fachowców w celu aktualizacji, a dodatkowo były trudne w obsłudze. W konsekwencji wciąż zdarzało Ci się użyć papieru do zapisania wizyty, a grafik ze swoim współpracownikiem konsultowałeś przez telefon...

 

Oprogramowanie dla weterynarzy nie stanowiło więc przez długi czas propozycji, która w znaczącym stopniu poprawiała funkcjonowanie kliniki weterynaryjnej. Tę nieciekawą dla weterynarzy sytuację, podobnie jak dla przedstawicieli innych zawodów, zmieniło pojawienie się aplikacji dystrybuowanych przez internet. Dowiedz się, dlaczego aplikacja internetowa to idealne narzędzie dla małych i średnich firm, takich jak Twoja praktyka weterynaryjna.

 

1. Możesz jej używać wszędzie

Oprogramowanie dla weterynarzy w formie aplikacji internetowej dostępne jest w przeglądarce. Po prostu logujesz się na swoje konto i wszystkie procesy i informacje związane z Twoja kliniką weterynaryjną są na wyciągnięcie ręki.

 

2. Nie potrzebujesz konkretnego systemu operacyjnego

Przeglądarkę możesz oczywiście włączyć na każdym systemie operacyjnym. Bez względu na to, czy jest to Windows, OS X, Linux, bądź systemy mobile jak Android, czy iOS, Twoje oprogramowanie dla weterynarzy będzie działać tak samo.

 

3. Nie potrzebujesz konkretnego urządzenia

Aplikacje internetowe nie są także zależne od urządzeń. Możesz z nich korzystać na komputerze stacjonarnym, laptopie, tablecie, czy smartfonie.

 

4. Nie martwisz się o aktualizacje

Aplikacje cały czas ewoluują. Konieczne jest uzupełnianie ich funkcjonalności, dostosowywanie do wymogów przeglądarek, poprawianie błędów, wdrażenie feedbacku klientów i reagowanie na zmiany prawne. Na szczęście, wszystkie te procesy odbywają się w tle, bez Twojego udziału. Nawet nie zauważysz ich podczas codziennej pracy. I nie zapłacisz za nie choćby złotówki!

 

5. Możesz pracować z wieloma osobami jednocześnie

Przeglądarkowy charakter aplikacji sprawia, że wiele osób może pracować jednocześnie nad tym samym projektem, grafikiem, czy dokumentem. W ten sposób możesz łatwo synchronizować swoją pracę z innymi. Nowoczesne oprogramowanie dla weterynarzy sprawi, że do lamusa odejdą tablice z obecnościami.

 

6. Twoje oprogramowanie dla weterynarzy wypróbujesz bez ryzyka

Większość aplikacji internetowych udostępnia darmowy okres próbny. Możesz korzystać z aplikacji przez 30 dni bez jakiejkolwiek opłaty. A jeśli po tym okresie Ci się nie spodoba, masz prawo zaprzestać korzystania z niej bez żadnych konsekwencji.

 

7. Możesz płacić według Twoich upodobań

Często dostępnych jest wiele planów płatności, dopasowanych do rodzajów klientów i ich preferencji. Są osobne plany dla bardzo małych firm, dla tych trochę większych, dla tych, którzy chcą związać się umową roczną, oraz dla tych, którzy chcą płacić miesięcznie. Wybierz najlepszy plan dla Twojej firmy.

 

8. Nie ponosisz żadnego ryzyka

Jeśli w którymkolwiek momencie dojdziesz do wniosku, że aplikacja internetowa, której używasz, nie przynosi spodziewanych korzyści, możesz po prostu zaprzestać dokonywania płatności i nigdy jej już więcej nie używać. Nie wiążą się z tym żadne nieprzyjemne i niespodziewane konsekwencje.

 

9. Możesz uzyskać natychmiastową pomoc

Dobre aplikacje internetowe udostępniają wiele metod pomocy – od instrukcji, blog, przez możliwość kontaktu, także natychmiastowego w formie choćby chatu, telefonu, bądź webinaru. Zawsze możesz liczyć na pomoc członków zespołu pracującego nad aplikacją.

 

10. Możesz już dziś wypróbować VetHotel

VetHotel to system do zarządzania praktyką weterynaryjną, który spełnia wszystkie powyższe założenia oraz udostępnia bogactwo funkcjonalności, które uczynią prowadzenie kliniki weterynaryjnej o wiele łatwiejszym. Ma już na swoim koncie sukcesy poza granicami Polski, a jego efektywność to rezultat opierania działania na feedbacku prawdziwych specjalistów – naszych klientów, lekarzy weterynarii i wszystkich zaangażowanych w zarządzanie lecznicami weterynaryjnymi.

 

Wypróbuj oprogramowanie dla weterynarzy VetHotel przez 30 dni za darmo i bez ryzyka

VetHotel to oprogramowanie dla weterynarzy udostępniane jako usługa w przeglądarce internetowej. Kliniki weterynaryjne używające oprogramowania dla weterynarzy VetHotel korzystają m.in. z:

inteligentnego kalendarza, umożliwiającego użytkownikom systemu do zarządzania praktyką weterynaryjną jednoczesną pracę i śledzenie nawzajem swoich postępów
możliwości tworzenia profili pacjentów i uzupełniania ich różnego rodzaju informacjami i załącznikami (diagnozy, analizy itp.)   
zintegrowanego systemu fakturowania i księgowości   
prostego systemu notyfikacji o wizytach i innych ważnych wydarzeniach   
modułu umożliwiającego łatwą współpracę z laboratorium