Planujesz zakup lub zmianę oprogramowania dla lekarzy weterynarii? Najlepsze propozycje programów dla klinik weterynaryjnych posiadają funkcje, które naprawdę przydają się w codziennej pracy, pozwalając oszczędzić czas, pieniądze oraz zapewnić pacjentom jeszcze lepszą opiekę. Wybranie takich funkcji możliwe jest tylko poprzez ścisłą współpracę z lekarzami. Właśnie na tej postawie stworzony został VetHotel.

 

Niejeden twórca oprogramowania chwali się ogromem funkcji, jakie posiada jego produkt. Jednak samo w sobie wcale nie jest to zaletą. Mnogość możliwości sprawia, że program może być trudny w obsłudze oraz powolny. Dodatkowo, wcale nie jest powiedziane, że wszystkie te funkcje będą specjaliście kiedykolwiek potrzebne.

Wysokiej jakości oprogramowanie dla lekarzy weterynarii powstaje we współpracy właśnie z lekarzami. Wybierane są najbardziej potrzebne funkcje, które naprawdę przydadzą się każdemu odbiorcy. Równocześnie, wraz z dodaniem każdej kolejnej, dba się o zachowanie prostoty obsługi i płynności działania programu.

Oto najważniejsze funkcje, jakie zawarte zostały w oprogramowaniu VetHotel.

Inteligentny kalendarz do synchronizacji pracy

W klinice weterynaryjnej niezwykle ważne obowiązki pełni wielu specjalistów jednocześnie. Każdy z nich, a także recepcja i pozostali pracownicy placówki, powinni mieć nieustanny dostęp do informacji na temat planu zajęć wszystkich pracowników. Wszelkiego rodzaju zmiany w harmonogramie dokonane przez każdego pracownika stają się natychmiast widoczne dla innych. Taki zsynchronizowany kalendarza bardzo ułatwia organizację pracy.

Inteligentny kalendarz VetHotel nie tylko jest zsynchronizowany, ale umożliwia także wykonanie szeregu zadań bezpośrednio z poziomu kalendarza. Można np. dodać i zaplanować nową konsultację, dobrać do niej pacjenta, bądź utworzyć nowego.

Bogate profile pacjentów

Jakiego rodzaju informacji na temat pacjenta potrzebujesz? Czy wśród nich znajdują się zdjęcia, rasa, data urodzin, płeć, kolor, waga, a także załączniki z wynikami kontroli, diagnoz i leczenia? Wszystkie te informacje możesz bez problemu dodać do nowo utworzonego profilu pacjenta. Dodatkowe pole pozwala na dodanie swoich własnych notatek na wybrany temat.

Błyskawiczny dostęp do archiwalnych informacji

Jak często zdarza Ci się potrzebować szybkiego dostępu do archiwalnych diagnoz, wyników testów, kart pacjentów itp.? VetHotel posiada mechanizm szybkiego wyszukiwania, dzięki któremu zapisane wcześniej informacje pojawiają się jako sugestie podczas pisania. Za ich pomocą możesz także przyspieszyć wystawianie... faktur. Program znajdzie potrzebną diagnozę wśród tych zapisanych w przeszłości.

Zintegrowane fakturowanie

Skoro o fakturach mowa, warto wspomnieć o zintegrowanym systemie fakturowania VetHotel. To kolejna funkcja, bez której trudno sobie wyobrazić program dla lekarzy weterynarii. Fakturowanie w VetHotel pozwala na monitorowanie kont klientów, ewidencję płatności, a także drukowanie faktur prosto z systemu. Można także podzielić pacjentów ze względu na wymóg hospitalizacji. W ten sposób dostęp do pacjentów hospitalizowanych jest jeszcze szybszy.

Zintegrowana księgowość

Funkcję fakturowania uzupełnia księgowość. Moduł księgowości VetHotel nie jest skomplikowany. Zawiera jedynie najważniejsze funkcje, które zespołowi kliniki weterynaryjnej umożliwią prowadzenie codziennej rachunkowości. Posiada przegląd wszystkich transakcji oraz wstępny podgląd każdej z nich, co pozwala na upewnienie się, że wszystkie dane do zaksięgowania są wprowadzone poprawnie.

Testy laboratoryjne na wyciągnięcie ręki

Jeśli do korzystania z systemu zaprosisz pracowników laboratorium, będziesz mógł wysyłać i otrzymywać informacje od laboratorium bezpośrednio w ramach systemu. Powinno to znacznie skrócić czas oczekiwania na badania oraz jeszcze bardziej uprościć administrację.

Niezawodny system przypomnień

Jeśli zsynchronizowany kalendarz nie rozwiąże wszelkich problemów organizacyjnych, powinny zrobić to przypomnienia. W ramach VetHotel ustawić można przypomnienia wewnątrz aplikacji, przypomnienia mailowe, a także za pośrednictwem SMS. Dzięki temu każdy pracownik będzie powiadamiany o najważniejszych z jego punktu widzenia wydarzeniach.

Maksymalna prostota obsługi

Choć nie jest to funkcja w ścisłym znaczeniu tego słowa, nie możemy nie wspomnieć o tym, jak łatwo korzystać z oprogramowania VetHotel. Inteligentny oraz oparty na konsultacjach z ekspertami dobór funkcji sprawia, że program nie jest przeładowany niepotrzebnymi opcjami, a równocześnie wciąż pozwala na wykonanie wszystkich zadań. Odpowiednio dobrane funkcje oraz przyjazny interfejs sprawiają, że korzystanie z VetHotel to czas spędzony przyjemnie, a przede wszystkim niezwykle produktywnie.